Blog Single

16 Şub

Maltepe Eşya Depolama

maltepe eşya depolama

Maltepe Eşya Depolama

Maltepe eşya depolama Kurulduğumuz yıldan bu yana yüksek kalite ve güvenirlikte çalışmaktayız. İstanbul’un en kalabalık semti biri olan Maltepe de nakliyat ve depolama hizmeti vermekteyiz.Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için alanında uzman personellerimiz ile eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz. Eşya paketleme ve depolama hizmeti veren Maltepe Depolama firmamız ile tüm eşyalarınızın emin ellerde olacağından kuşku duymayınız. Ev, ofis ve kullanmadığınız diğer eşyalarınızı depolamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sektörde ekonomik ücretlerde sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Firmamız sizler için en iyi düzeyde hizmet sunmaktadır. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın güvencesi için depolarımız güvenlik kameraları ile korunmaktadır. Tüm eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde depolanması için gerekli koşulları sağlıyoruz. Örneğin; güneş ışınlarının eşyalarınıza vurması ile renginin açılması muhtemel bir durumdur. Aynı zamanda depolarda oluşan nemlerden dolayı eşyaların zarar görmesi yüksek ihtimaldir. Ancak Maltepe Eşya Depolama firmamız düzenli olarak aldığı önemler doğrultusunda sizlere hizmet vermektedir. Her gün düzenli olarak depolarımızı havalandırıyoruz. Aynı zamanda depolarımızın kendiliğinden havalanması için fanlar kullanıyoruz.

Eşya depolama alanlarımızın düzenli olarak temizliğini yapıyoruz. Böyle nem ve rutubetin oluşmasını önlemiş oluyoruz. Aynı zamanda tüm depolarımız kamera ile 7/24 kayıt altına alınmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için uzman personellerimiz eşyaların güvenliğini sağlamakla görevlidir. Dilediğiniz zaman Maltepe de bulunan eşya depolama firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Eşyalarınızın sağlığı için ortamın temiz olması önemlidir. Bu doğrultuda uzman bir firmaya eşyalarınızı emanet etmelisiniz.

Maltepe Eşya Depolama Hizmeti

Maltepe Eşya Depolama firmamızda hizmet veren personellerimiz belirli aralıklarda dezenfekte ve bakımı yapmakla görevlidir. Bu sayede ortamda haşere ya da kemirgen hayvanların eşyalarınıza zarar verme olasılığını yok ediyoruz. Bazı müşterilerimiz eşyalarının karışacağını düşünebiliyor. Ancak depolama alanlarımız özel bölme ile ayrılmıştır. Depolama hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize bu şekilde hizmet veriyoruz. Bu sayede karışmanın da önüne geçmiş oluyoruz.

Eşya depolama alanlarımızda eşyalarınızı paketleyerek bekletiyoruz. Aynı zamanda eşyalarınız üzerine isminiz bulunduğu etiketler yapıştırıyoruz. Müşterilerimiz eşyalarını almaya geldiğinde bıraktığı gibi bulacaktır. Eşya depolama firması olarak her soruna çözüm üretecek kapasiteye sahibiz. Firmamız müşteri memnuniyeti sağlamak için çeşitli hizmetleri ücretsiz sağlamaktadır. Örneğin; eşyalarınız için ücretsiz sigortalama, ücretsiz paketleme ve ücretsiz etiketleme işlemini kapsamaktadır.

Prestij sahibi eşya depolama firmamız depolama sözleşmesi yapmaktadır. Bu sözleşmede eşyanın türü, sayısı ve saklanmaya başladığı tarih yer almaktadır. Firmamızı aradığınız da eşyalarınızı evinizden almaya geliyoruz. Tüm depolanacak eşyalarınızı paketleyerek depolama alanımıza götürüyoruz. Özel raflar sayesinde eşyalarınızı güvenli ve sağlıklı bir şekilde koruyoruz. Önlemler doğrultusunda hizmet veren firmamızdan eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları

Maltepe Eşya Depolama hizmetini sektörde yüksek kalite, güvenilirlikte ve ekonomik ücretlerde vermekteyiz. Firmamız kurulduğu yıldan bugüne kadar kurumsal ve işini bilen personelleri ile sayısız depolama hizmeti vermiştir. Eşyalarınızın 7/24 özel kamera sistemi ile korumaktayız. Sık sık incelenen kameralar ile hırsızlık gibi olumsuz etkenlerin oluşumunu engellemiş oluyoruz. Eşyalarınızın yoğunluğuna göre 5-10, 10-15 ve 15-20 m2 olacak şekilde yer ayırtmaktadır. Özenle paketlenen eşyalarınızın zarar görme olasılığı oldukça düşüktür. Firmamız ile irtibata geçerek randevu oluşturmanız gerekmektedir. Sektörde en çok tercih edilen eşya depolama firması olduğumuz için oldukça yoğun bir çalışma stiline sahibiz. Bu nedenle randevu ile hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın kaç gün, ay ya da yıl olarak saklanacağına bağlı olarak fiyat da değişkenlik göstermektedir. Daha fazla bilgi için Maltepe Depolama firmamız ile iletişime geçerek uygun ücretlerde güvenilir ve kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Related Posts

Leave A Comment