Blog Single

06 Eki

Kadıköy Eşya Depolama

KADIKÖY EŞYA DEPOLAMA

Kadıköy Eşya Depolama firması İstanbul’un Anadolu yakasında yer alarak “İMDAT DEPO” firması adı altında hizmet vermekteyiz. Başta Kadıköy olmak üzere İstanbul’ un tüm ilçesine eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Depolama firması olarak müşterilerimizin beklentilerine ve talepleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Firmamız ev depolama ve ofis depolama için İstanbul da tercih edilen firmalardan biridir. Verdiğimiz kaliteli hizmetler doğrultusunda bizleri tercih eden müşteri kitlemiz her geçen gün artıyor. Güvenli bir şekilde eşyalarınız için öncelikle paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Ardından tüm eşyalarınıza sigortalama işlemini uyguluyoruz. Oluşabilecek doğal afetler, deprem, su baskınları gibi olumsuz faktörlere karşı gerekli tüm önlemlerimizi Kadıköy Depolama firması olarak alıyoruz. Amacımız müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu doğrultuda çalışan personellerimizi tecrübeli ekiplerden oluşturuyoruz.

kadıköy eşya depolama
kadıköy eşya depolama

Uzun yıllardır Kadıköy de eşya depolama alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız ile eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanmasını sağlayabilirsiniz. “Eşya depolama şirketi” adı altında birçok başarısız firma vardır. Müşteriler bu konuda oldukça mağdur ve pişmanlık yaşamaktadır. Kadıköy Depolama firması olarak bizler uzun yıllardır bu sektörde kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu zamana kadar yaptığımız tüm çalışmalarımız ve hizmetlerimiz arşiv depolamalarımızda yer almaktadır. Tüm depolarımızda 7/24 kamera kaydı yapılmaktadır. Ayrıca oluşabilecek haşere türü böcekler için her gün temizlik işlemi gerçekleştirmeyiz. Bunun yanı sıra depoların ısı ve nem oranları sürekli kontrol edilerek eşyalara zarar vermesi engellenmektedir.

KADIKÖY  EŞYA DEPOLAMANIN AVANTAJLARI

Kadıköy Eşya Depolama  ile gereksiz eşyalarınızı ev veya ofisinizden depolara kaldırarak kullanılabilir alan elde edebilirsiniz. Eşya depolama firması olarak müşterilerimize birçok avantaj sunmaktayız. Öncelikle titizlik ile eşyaların paketlenmesi, depoya taşınması, eşyalar için deponun günlük temizliği, deponun havalandırılması, kişiye özel kilit, 7/24 kamera takibi ve kaydı, duman dedektörü, eşyaları sigortalama, kapıdan kapıya nakliyat hizmeti ve 7/24 kayıtlı CCTV sistemi ile müşterilerimize sunduğumuz avantajlardır. Yer kaplayan ve kullanmadığınız eşyalarınızı depolarımıza koyarak dilediğiniz zaman alabilirsiniz. Aynı zamanda Kadıköy de diğer firmalara göre en uygun depolama fiyatı veren tek firmayız.

KADIKÖY EŞYA DEPOLAMANIN RAHATLIĞI

Kadıköy Eşya Depolama olarak müşterilerimizin rahatlığı için gereksiz ve kullanmadığı eşyaları titizlik ile paketleyerek depolarımıza yerleştiriyoruz. Üstelik eşyalara gelebilecek her türlü hasara karşı sigortalama işlemini sağlıyoruz. Geçici veya kalıcı bir şekilde eşyalarından kurtulmak isteyen müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Evi tadilata girecek kişiler eşya depolama imkanından faydalanabilir. Daha detaylı bilgi almak için eşya depolama firmamızı arayabilirsiniz.

Related Posts

Leave A Comment