Blog Single

06 Eki

Göztepe Eşya Depolama

GÖZTEPE  EŞYA DEPOLAMA

Göztepe Eşya Depolama  günümüzde göztepe’de ikamet eden ve bulunduğu daireden çıkmak zorunda kalan kiracılar veya mülk sahipleri  eşyalarını belirli bir süreliğine eşya depolama alanlarında saklamaktadır. Bu alanda kaliteli ve güvenilir hizmet veren İMDAT DEPO firmasına bağlı “Göztepe Depolama” firma adı altında hizmet vermektedir. Eşyalarınızı ve ürünlerinizi kaliteli firmalara teslim etmeniz oldukça önemli bir detaydır. Eşya Depolama şirketi olarak bizler eşyalarınız için paketleme yöntemleri geliştirmekteyiz. Genellikle ofislerde ve evlerde gereksiz eşyaların yer kaplaması nedeni ile kişiler depolama işleminden faydalanmaktadır. Ofis depolama ve ev depolama işlemini bizler en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm kadromuz tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Yalnızca ev değil tüm eşyalarınızı güvenilir bir şekilde teslim edebilirsiniz. Bu zamana kadar bizi tercih eden müşterilerimiz için arşiv depolamalarımız bulunmaktadır. Güvenilir ve kalitemiz bizi tercih eden müşteri kitlemizden de belli olmaktadır.

GÖZTEPE  EŞYA DEPOLAMANIN AVANTAJLARI

Göztepe Eşya Depolama firması olarak önceliğimiz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır. Evinizde veya ofisinizde sığmayan eşyalarınızı güvenilir bir şekilde paketleyerek depomuza yerleştiriyoruz. Bu doğrultuda bize emanet ettiğiniz eşyalarınız yangın, doğal afet, deprem gibi benzeri felaketlere karşı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca 7/24 kamera sistemimiz ile izleyerek kayıt altına alıyoruz. Eşya depolama firması olarak işimizin bilincinde bir şekilde çalışmaktayız. Müşterilerimizin eşyaları için depomuzun ısı ve nem oranını cihazlar ile takip etmekteyiz. Bu nedenle eşyalarda rutubet veya küflenmenin önüne geçmiş oluyoruz. Bunun yanı sıra haşere kontrolü de firmamız tarafından yapılmaktadır. Titiz ve işimize önem vererek çalışmaktayız. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda Göztepe Eşya Depolaması İstanbul’ u en çok tercih edilen depolama firmalarından birisidir.

GÖZTEPE  EŞYA DEPOLAMANIN RAHATLIĞI

Göztepe Eşya Depolama  eğer fazla alana ihtiyacınız varsa ya da belirli bir süreliğine eşyalarınızdan kurtulmak istiyorsanız eşya depolama çözümünü tercih edebilirsiniz. Ayrıca evinde tadilat olan ve eşyalarını geçici bir süreliğine depoya koymak isteyen kişiler Göztepe Depolama firmamızı tercih etmektedir. Aynı şekilde yurt dışında çalışmaya gidecek kişiler de eşya depolama için bizleri tercih etmektedir. Böylece güvenilir bir şekilde tüm eşya ve mobilyalarınızı sizler için saklıyoruz. Üstelik depolama fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uygundur. Daha ayrıntılı bilgi için iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Leave A Comment