Blog Single

22 Ağu

Bostancı Eşya Depolama

BOSTANCI EŞYA DEPOLAMA

Bostancı Eşya Depolama Uzun yıllardır İMDAT DEPO firması olarak eşya depolama alanında kaliteli ve güvenilir bir şekilde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ev depolama ve ofis depolama için bizi tercih müşteri kitlemiz oldukça fazladır. Alanında uzman personellerimiz ile evinize veya ofisinize sığmayan veya gereksiz eşyalarınızı belirli bir süreliğine depolama işlemi gerçekleştiriyoruz. Depolama firması olarak İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz. Depolarımız kişiye özel ve 7/24 kameralar ile izlenmektedir. Eşyalarınızın güvenliği için rutubet veya küf oluşumunu engellemek adına ısı ve nem kontrolleri depolarda sık sık gerçekleştirilmektedir. Ayrıca verdiğimiz hizmet doğrultusunda kurumsal bir firma olduğumuzu da belirtmek isteriz. Tüm işlerimizi arşiv depolama ile saklıyoruz. Özellikle klima kontrol üniteleri, duman dedektörü ve yangın alarmları ile eşya depolama şirketi olarak kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Bostancı eşya depolama
Bstancı eşya depolamaBostancı eşya depolama

BOSTANCI  EŞYA DEPOLAMA AVANTAJLARI NELERDİR?

Bostancı  Eşya depolama işlemi oldukça titizlik ve güven isteyen bir alandır. Yapmanız gereken tek şey Eşya Depolama firmamıza ulaşarak adres bilgilerinizi vermenizdir. Kısa süre içerisinde gelerek kapıdan kapıya taşıma hizmeti vermekteyiz. Ayrıca eşyalarınızın güvenliği açısından tüm ekibimizi tecrübeli kişilerden oluşturmaktayız. Eşyalarınız depolama anından itibaren sigortalanmaktadır. Böylece oluşabilecek her türlü hasarda sizleri zor durumda bırakmak istemiyoruz. Ayrıca iklim kontrollü havalandırma hizmetini tüm depolarımızda kullanıyoruz. 7/24 kameralar ile önlem amaçlı kayıt altına alıyoruz. Verdiğimiz bütün hizmetlerde tamamen müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Eşya Depolama sektöründe müşterilerimiz için en fazla avantaj sağlayan firmalardan biriyiz. Uzun yıllardır sektörde yer alarak işimizi kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

BOSTANCI  EŞYA DEPOLAMANIN RAHATLIĞI NEDİR?

Eşya Depolama firmamızda kalite standartlarına uygun bir şekilde evinizde gereksiz veya sığmayan tüm eşyalarınızı saklıyoruz. Ekip olarak işimizin bilince bir şekilde müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. Ayrıca eşya depolama firması olarak tercih edilmemizin nedenlerinden biri depolama fiyatlarımızın uygun olmasından kaynaklanmaktadır. Kapıdan kapıya taşıma hizmeti vererek gün içerisinde dikkatli bir şekilde paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Ardından depomuza taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca web sitemiz üzerinden deponuzu seçerek, kaç gün kullanacağınızı belirterek sipariş oluşturabilirsiniz. Eğer depo siparişinde bulunduysanız ödemenizi web sitemiz üzerinden yapmanız gerekmektedir. Bizi tercih ederseniz diğer firmalardan farklı olduğumuzu anlayabilirsiniz. Eşya depolama hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Related Posts