Blog Single

22 Ağu

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir Eşya Depolama firması olarak ‘’İMDAT DEPO’’ adı altında İstanbul’ da hizmet vermekteyiz. Depolarımızın güvenliği ve temizliğini sürekli takip etmekteyiz. Eşyalarınızın rutubetlenmemesi için havalandırmalar kullanıyoruz. Ayrıca depolarımızın ısı ve nem oranlarını günlük kontrol ediyoruz. Böylece eşyalarda herhangi bir küf veya rutubet oluşumunu engellemiş oluyoruz. Eşya depolama firmaları arasında Ataşehir’de en çok tercih edilen firmayız. İşimizi bilinçli ve titizlik ile sürdürüyoruz. Ev depolama ve ofis depolama alanında hizmet veriyoruz.

Böylece evinizde veya ofisinizde kalabalık eden, sığmayan veya kullanmadığınız eşyalarınızı sizin için güvenli bir şekilde saklıyoruz. Ataşehir Eşya Depolama firmamız uzun yıllardır eşya depolama alanında kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Kurumsal bir firma olarak verdiğimiz tüm hizmetleri depolarımızda saklıyoruz. Müşteri potansiyelimizin yüksek oluşu depolama fiyatımızın uygun olması, kaliteli hizmet vermemiz, güvenilir olmamız ve diğer firmalara göre daha fazla avantaj sağlıyor olmamızla ilgilidir. Tüm çalışan personellerimiz alanında uzman kişilerdir. Eşyalarınızı kapıdan alıp kapınıza teslim ediyoruz. Eşyalarınızın güvenliği açısından depolama işlemini kaliteli firmalar aracılığı ile yapmanızda fayda vardır.

Ataşehir eşya depolama hizmeti

ATAŞEHİR EŞYA DEPOLAMA AVANTAJLARI NELERDİR?

Ataşehir Eşya Depolama firması olarak işimize önem ve titizlik gösteriyoruz. Tüm depolarımızda eşyalarınız için ısı ve nem oranı kontrol edilmektedir. Eşyalarınız için sigortalama işlemini gerçekleştiriyoruz. Böylece yangın, deprem vb. durumlara karşı önlemimizi almış oluyoruz. Ayrıca eşya depolama şirketi olarak müşterilerimizin eşyalarını üst üste koyarak zarar gelmemesi için düzenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Tüm depolarımız 7/24 kameralardan izlenerek kayıt altına alınmaktadır. Aynı zamanda depolarımızda duman dedektörü ve yangın alarmı yer almaktadır. Depolama firması olarak müşterilerimiz için gerekli tüm tedbirleri almaktayız. Böylece saklama işlemini kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

ATAŞEHİR EŞYA DEPOLAMA RAHATLIĞI NEDİR ?

Tüm gereksiz eşyalarınızı depolama yöntemi ile sizler için saklıyoruz. Aldığımız önlemler doğrultusunda eşyalarınızın güvenliliğini sağlıyoruz. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmet sayesinde sizler elinizi hiçbir şeye değmeden her şeyi ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Öncelikle paketleme işlemini titizlik ile gerçekleştiriyoruz. Ardından depomuza götürmek için Ataşehir eşya depolama aracımıza yerleştiriyoruz. Firma olarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Daha fazla ayrıntılı bilgi için firmamızı arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Related Posts